Lažybos internetu

Lažybos internetu – kodėl ne visuomet verta statyti prieš rungtynes?

Iš tiesų, pažvelgus į azartinių žaidimų rinką, galėtume nustebti – įvairiausių tendencijų kaita privertė brokerius pasiūlyti beprotiškai universalias paslaugas mūsų krašto žmonėms. Turime omenyje tai, kad nuolatinė konkurencija privertė kompanijos atstovų plėsti savo funkcijų pasiūlą, suteikti vartotojams daugiau pasirinkimų – niekada iki šiol statyti nebuvo taip paprasta.

Vis dėlto, kalbant apie lažybas gyvai – tikriausiai, kad dauguma piliečių žino šią funkciją, tačiau, vertėtų pastebėti, jog retas yra visapusiškai susipažinęs su pateikta pasiūla bei pasirinkimo naudingumu. Žmonės mano, kad visuomet labiau verta rinktis statymą prieš rungtynes – pabandysime šiandieną įrodyti, kad toks poelgis dažnu atveju gali suteikti daugiau žalos, nei naudos. Iš tiesų, manome, kad turinys statytojams, o ypač tiems, kurie dar neturi pakankamai daug žinių šioje srityje, bus beprotiškai naudingas, kadangi viskas, kaip ir orientuosis į pilnavertišką statytojo veiklos įgyvendinimą.

Pradėkime nuo to, jog įvykio baigties pasirinkimas, kartu ir su pateikiamu koeficientu, prieš rungtynes gali būti naudingas tik tuo atveju, jeigu žinote papildomos informacijos apie įvykį – tarkime, esate tikri, jog nežais geriausi varžovų žaidėjai, tačiau į tokią informaciją lažybų bendrovės vis dar nesugebėjo sureaguoti. Akivaizdu, jog tokiais atvejais pasipelnyti tikrai galite, kadangi nei vieni brokeriai neatšauks statymo, mat toks neefektyvumas – nieko kito, kaip tik jų klaida.

Kad ir kaip ten bebūtų, visais kitais atvejais, ypač, jeigu nesate tikri dėl pasirinkto įvykio baigties, lažybos gyvai įgyja kur kas įstabesnę naudą. Reikėtų akcentuoti tai, kad lažybose beprotiškai svarbus yra ir nusiteikimas – šiuo atveju kalbame apie žaidėjų vidines ambicijas, kurių kontroliuoti negalite. Iš esmės, tik prasidėjus rungtynėms būtų galima pastebėti, ar komandos (žaidėjai) juda teisinga linkme – ar šie yra pakankamai nusiteikę kovoti dėl pergalės. Retkarčiais būna taip, kad pastebima, kad susirinkę fanai, tarkime, taip puikiai atlieka šešto žaidėjo pareigas, o oponentai, atvykę į areną, jaučiasi sutrikę. Kadangi visi žaidėjai yra žmonės – lygiai tokie patys, kaip ir mes – natūralu, jog aplinkiniai veiksniai juos taip pat veikia. Taigi, tai leidžia daryti prielaidą, jog kai kurie pasirinkimai, vos tik prasidėjus rungtynėms, gali būti iš karto pasmergti.

Būtų galima pabrėžti ir tai, jog didžioji dauguma brokerių, o ypač užsienio kompanijų, suteikia vartotojams gyvą „cash – out“ galimybę. Turime omenyje tai, kad koeficientai rungtynių metu šokinėja, todėl kai kuriose situacijose galite išsiimti sumą, kuri būtų šiek tiek mažesnė, nei pagrindinis laimėjimas, jeigu įvykiai klostosi jūsų pusėn, ar pralošti ne visą, tik dalį sumos, jeigu matote, kad nėra šansų, jog įvykis baigsis sėkmingai. Be jokių abejonių, teigti, jog tokia funkcija yra nenaudinga – tikrai negalima, kadangi tai leistų išvengti milžiniškų nuostolių lošėjams.

Iš esmės, kaip ir tampa aišku, jog statymai bei lažybos gyvai tikrai neturėtų būti nuvertinamos, o stereotipas, kad tai – paprasčiausiai nenaudinga funkcija, yra pakankamai ginčytinas.

Statymai internetu